Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.06.2015

Літо з книгою і дитячою бібліотекою – це супер!

      Канікули, літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок біля моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних місць. На жаль, не у кожного є реальна можливість це здійснити, тому закономірно виникають питання: як відпочити з користю, чим зайнятися, адже літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу та байдикування. Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського має широкі можливості для того, щоб зробити дозвілля дитини приємним, цікавим і пізнавальним.
      Саме з метою організації відпочинку дітей з книгою і за читанням фахівці бібліотеки розробили Програму заходів на період літніх канікул 2015 року «Мозаїка книжкового літа», в рамках якої – віртуальні подорожі, екскурсії, інтелектуально-пізнавальні ігри, літературні вікторини, брейн-ринги, пізнавальні розваги, відеоперегляди, дитячий мульткінозал, мистецькі лото, музичні мандрівки, лялькові вистави, знайомство з новинками літератури і дитячими періодичними виданнями та ін.
      Цьогорічні літні бібліотечні вакації почалися з обслуговування дітей, які відпочивали в пришкільних таборах. Щодня, з 2 по 19 червня 2015 року, в бібліотеці шум, галас, веселий дитячий сміх. 1602 дитини завітали в ці дні до бібліотеки і стали учасниками 77 пізнавально-розважальних заходів, серед яких: літературно-розважальна година «Мир на планеті – щасливі діти», фіто-подорож «Ліки навколо нас» (в рамках цільової міні-програми «Секрети професора Чомусика»), мистецький променад «Від Чехова до Лушпи», бібліотечний урок «Роль книги у житті людини», електронна презентація «Книжковий гардероб або структура книги», інформаційна година «Рекордсмени рослинного і тваринного світу», вікторина-гра «Веселий ерудит», інформіна «Мандруємо сторінками «Книги рекордів Гіннеса»», ігротека «Якщо в тебе канікули…» тощо. А під кінець заходів діти з задоволенням дивилися у «Мульткінозалі» улюблені мультики та співали під караоке улюблені пісні.
      Не сумують, а відпочивають у дружбі з книгою, і діти в оздоровчих таборах. Обслуговування дітей в ДОТ «Сонячний» бібліотека розпочала 09 червня, «Універ» – 16 червня, «Зоряний» – 23 червня 2015 року.
      А ще бібліотека оголосила з 1 червня початок конкурсу на кращого читача літа «Книжкове літо – 2015», переможцями якого стануть ті читачі, які найчастіше відвідували бібліотеку і прочитали за літо найбільше книжок.
      Крім цього, в бібліотеці створені комфортні умови для спілкування дітей, задіяні всі наочні та технічні можливості бібліотеки – книжкові виставки на теми «Чарівний казковий світ», «Книжковий дивосвіт», «Літо-літечко літує», «Рекомендуємо прочитати», «А що таке канікули?», «Читаємо разом з батьками влітку», «Знайомих книг улюблені герої», «Весела країна дитинства», «Для розуму і душі», «Різнобарвний дивограй», «Від книжки – до творчості», «Добрі, чарівні казки», «Малечі про цікаві речі»; дитячий мульткінозал, Пункт вільного доступу до Інтернету.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов