Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.05.2015

Європейські перегони

      День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі, це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. В Україні День Європи відзначають щорічно у третю суботу травня.
      Саме цій події і був присвячений євроквест «Зоряне сяйво країн Європи», учасниками якого стали користувачі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського, учні 7-Б класу ЗОШ № 4. Мета заходу, який проходив під гаслом «Світ схожий на книгу, і той, хто знає тільки свою країну, пройшов у ній лише першу сторінку», – розширення знань про європейські країни, традиції, культуру, розвиток пізнавальної, інтелектуальної, творчої активності підростаючого покоління, формування активної життєвої позиції юні у поєднанні з розумінням спільної європейської належності тощо. І бібліотечні працівники її досягли!!!
      Приємно здивувало, що учасники євроквесту показали себе обізнаними знавцями країн Евросоюзу: гравці команд «Італія», «Франція» та «Великобританія» отримали конверти з завданнями – скласти прапор, назвати столицю, державну мову, грошову одиницю, фірмову страву та визначні пам’ятки. Відрадно, що діти впоралися з ними на «відмінно»!
      Особливо захопила учасників гра «Пантоміма», під час якої юні євроквестовці показали свої чудові акторські здібності. А ще діти стали учасниками гри «Третій зайвий», під час якої їм пропонувалося знайти зайвий предмет, який не характеризує ту чи іншу країну. Всі три команди отримали найвищий бал. Цікавою для дітей була і євровікторина «Видатні постаті», під час якої учасники, переглядаючи електронну презентацію, повинні були впізнати людину, зображену на слайді, вказати її професію та країну, де вона народилася.
      Захід пройшов цікаво, весело, емоційно; учасники євроквесту отримали велике задоволення, розширили знання про країни Євросоюзу та ще й отримали заохочувальні призи – мафіни, улюблений десерт однієї з країн Європи.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов