Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.05.2015

У дружній великій родині затишно кожній дитині

Сім’я, родина — це велике диво,
Там є любов і ласка, і тепло.
Там дітям затишно і радісно, й щасливо,
Тепер у нас і завжди так було.

Надія Красоткіна

      Щороку п’ятнадцятого числа останнього весняного місяця на всій планеті відзначають дуже яскраве і тепле свято – Міжнародний день сім’ї.
      Міжнародний день сім’ї – це радісна і щаслива подія, свято, що об’єднує дуже близьких один одному людей.
      Напередодні цього чудового свята у відділі обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського була проведена виховна година «У дружній великій родині затишно кожній дитині», учасниками якої стали користувачі бібліотеки, учні 8-А класу ЗОШ №4.
      Проводячи захід, бібліотечні працівники намагалися донести дітям, що сім’я – джерело добра та злагоди, берегиня давніх традицій предків та всього розумного, світлого, вічного, що наповнює наше життя яскравими фарбами та позитивними емоціями. Діти прослухали розповідь бібліотекарів про історію походження свята, дізналися що сім’я, за словами видатного педагога і письменника Василя Сухомлинського, – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро. Цікавою для учасників заходу була і розповідь про засновницю першого дитячого будинку сімейного типу, сумчанкуГалину Сільванську, яка маючи двох синів, у квітні 1989 року взяла на виховання ще 10 дітей, а згодом створила громадську організацію сімейних дитячих будинків «Калинове гроно», ставши її першим керівником. Благородна справа Галини Сільванської на Сумщині продовжується. Багато обездолених дітей знайшли сердечне тепло і турботу в родинах Г. Москаленко, О. М. Нені. З особливою цікавістю учні прослухали розповідь про унікальну жінку Сумщини, жінку-легенду, Роменську Мадонну – О.А.Деревську, яка народилася у травні, напередодні Міжнародного дня сім’ї. 48 обездолених дітей різних національностей знайшли любов, тепло, захист в її домі в той далекий час, коли над країною гриміли грози Другої Світової війни. Воістину сумська земля багата родинами, які опікуються дітьми, позбавленими материнської любові!!!
      Під час заходу звучали легенди, повчальні казки, приказки та поезії присвячені сім`ї, розповіді дітей про свої родини. Музичним оформленням заходу були українські народні пісні та пісня «Родина» у виконанніНазарія Яремчука. Захід доповнювали слайд-презентацієя «Мій оберіг – моя родина» та книжкова виставка «Родина, родина, від батька до сина…».Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов