Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.04.2015

Патріотами не народжуються, ними стають

      На виконання плану роботи управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації на 2015 рік 24 квітня в бібліотеці було проведено обласну скайп-конференцію «Патріотами не народжуються, ними стають».
      Від імені начальника управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації О.Мельник всіх учасників професійної зустрічі привітала директор бібліотеки Л.Тогобіцька, яка побажала всім творчої праці, інноваційних і креативних знахідок в плані патріотичного виховання користувачів-дітей і миру.
      Метою заходу було ознайомлення з планами дитячих бібліотек Сумщини щодо організації та проведення заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни; роботи по формуванню в користувачів-дітей почуття любові до України, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів, незалежності та цілісності держави тощо.
      У роботі обласної скап-конференції взяли участь 15 районних і міських дитячих бібліотек м. Лебедин, Конотоп, Охтирка, Білопілля, Тростянець, Шостка, Краснопілля, Ромни, Путивль, Кролевець, Липова-Долина, Ямпіль, Середино-Буда та Роменська і Сумська районні бібліотеки.
      Творча зустріч дитячої бібліотечної родини пройшла на високому професійному рівні. Бібліотечні фахівці дитячих бібліотек області поділилися з колегами своїми напрацюваннями з виховання справжніх патріотів України; розповіли про ту величезну роботу, яку вони проводять з героїзації осіб, які віддали життя за Україну, та вшанування їх пам`яті; про плани щодо організації заходів, присвячених святкуванню Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги та до 70-ї річниці завершення Другої світової війни..
      Своїми здобутками і планами з колегами області поділилися і фахівці обласної дитячої бібліотеки. Крім цього, учасники скайп-конференції мали можливість отримати від них кваліфіковані методичні рекомендації щодо організації заходів патріотичного напрямку користувачів-дітей в умовах сучасних соціально-патріотичних викликів, виховання в юні шанобливого ставлення до пам’яті про Перемогу над нацизмом у Європі та ветеранів Другої світової війни. В нагоді бібліотечним працівникам стануть видані обласною дитячою бібліотекою методичні поради «Великої Перемоги немеркнуче світло».
      На завершення творчої зустрічі було ухвалено Методичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання користувачів-дітей в бібліотеках Сумської області.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов