Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.04.2015

Нота за нотою, казка за казкою…

     Немає, мабуть, на світі людини, яка б не любила музику. Це диво, що живе завжди поруч з нами. Музику слухають всі, та кожен обирає свою. А сюжети знайомих улюблених казок – це, напевно, найблагодатніший матеріал для створення музики для дітей.
      17 квітня 2015 року музична вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського приймала учнів 2-х класів НВК № 42, для яких була підготовлена концертно-конкурсна програма за участю учнів Сумської дитячої музичної школи № 1 – «Нота за нотою, казка за казкою…».
      Подорож в магічний світ музики та казки пройшла від ноти до ноти – від п’єси до п’єси: «Танець гномів» композитора Роджерса та «Буратіно» композитора Лєпіна у виконанні Івана Троценка; «Танець Білосніжки» композитора Бобалік та «Баба-Яга» композитора Хевелєва у виконанні Катерини Сотнікової; «Танець кота Базиліо та лисиці Аліси» композитора Білаша та «Танець Кота у чоботях» композитора Слонімського у виконанні Павла Ващенко; «Червона Шапочка» композитора Ходош у виконанні Софії Фісенко; сцена з балету «Аладін і чарівна лампа» композитора Савєльєва у виконанні Альони Чемеринської; «Дюймовочка» композитора Слонімського та вальс «Від’їзд Попелюшки на бал» композитора Прокоф’єва у виконанні Марії Глуходєд.
      Бібліотечні фахівці, в свою чергу, познайомили присутніх з цікавими фактами життя та творчості авторів казок, персонажі яких було проілюстровано музикою; підготували літературні конкурси та вікторини до творів, що виконувалися, які з легкістю були розв’язані уважними глядачами.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов