Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.04.2015

Диво – в кожному з нас!

      Цієї неділі ми святкували Світле Христове Воскресіння. Великдень найсвітліше й найурочистіше свято, яке впродовж двох тисячоліть приходить щовесни і дарує людству духовне просвітління, прагнення змін та оновлення, бажання дарувати радість іншим.
      До Світлого Христового Воскресіння в Сумській обласні дитячій бібліотеці організована персональна виставка батика Смольникової Юлії «Диво – в кожному з нас!».
      Довготривалість та інтенсивність курсу лікування у сфері дитячої онкології змінює психоемоційний стан дитини, підвищує втомлюваність, знижує можливість концентрувати увагу. Реабілітація через творчість є засобом корекції та розвитку координації рухів, мислення та фантазії. Юлія розпочала курс реабілітації у Сумському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у 2011 році і весь цей час постійно експериментує з технологіями малювання батика та текстурами тканин.
      У поета Генріха Гейне є слова: «Кожна людина – це неповторний світ». Світ юної мисткині – натхнення, уява та дух творчості. Представлені на виставці роботи у техніці батик – ручний розпис тканини за допомогою воску та фарби – особливі, вражають теплом і світлом, у якому душа, ховаючись від гамірного сьогодення, знаходить і втіху , і задоволення.
      Запрошуємо всіх бажаючих! Приємних, позитивних емоцій!

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов