Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


07.04.2015

Мистецькі посиденьки

      06 квітня 2015 року до Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського на мистецькі посиденьки завітали члени гуртка вишивки «Барви України» Сумського міського центру патріотичного виховання.
      Розпочалася зустріч міні-квестом, що мав на меті познайомити дітей з бібліотекою та творчістю Г.-К.Андерсена, день народження якого став Міжнародним днем дитячої книги. Допомагали дітям здійснити пізнавальну подорож відомі персонажі датського казкаря – Оле Лукойє, Дюймовочка та Маленька Розбійниця, ролі яких виконували бібліотечні працівники. Перша зупинка – Пункт вільного доступу до Інтернету та вікторина «З якої казки загублені речі?», друга – «Кімната казок» та вікторина «В гостях у казок Андерсена», третя – відділ естетичного виховання та вікторина «Подорож казкою «Снігова королева».
      Яскравим доповненням заходу була організована у відділі естетичного виховання виставка «Таємниці українського рукомесла», присвячена улюбленому і здавна поширеному різновиду української народної творчості – художньому вишиванню.
      Огляд представленої на виставці літератури плавно перетік у невимушене спілкування про вишивку в Україні – світ краси й фантазії, тісного зв’язку з традиціями народної творчості минулого і сьогодення.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов