Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


02.04.2015

Лишайтеся з нами, казки!

      Щороку, починаючи з 1967 року, у день народження великого казкаря Ганса Християна Андерсена, який став одним з найулюбленіших казкарів багатьох поколінь, відзначається Міжнародний день дитячої книги. Його святкування є наглядним показником того, що книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний, невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці.
      Обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського, яка у свої фондах має більше 100 тис. видань для дітей: від маленької книжечки у вигляді машинки з оченятами – до великого енциклопедичного словника, від дитячої казочки – до творів класиків української та світової літератури і науково-пізнавальних книг, підготувала для своїх маленьких користувачів до цього свята цикл заходів.
      "Лишайтеся з нами, казки!" під такою назвою 2 квітня був проведений казковий ярмарок, учасниками якого стали вихованці дитячого навчального закладу № 4. Малеча із задоволенням "подорожувала" ярмарком. Перша зупинка «Торгові ряди» запропонувала дітям прослухати загадку про незвичайний товар і здогадатися, хто ж є його продавцем. На другій зупинці «У пошуках потрібного товару» маленькі читайлики вгадували казкових героїв-покупців і допомагали їм із вибором товару. Третя зупинка «Бюро знахідок» запропонувала дітям розглянути загублені на ярмарку речі казкових героїв і відгадати їх власників. На четвертій зупинці «Пісенній» потрібно було прослухати пісню і пригадати, хто з казкових героїв її співає. Увазі маленьких читачів була представлена також інформаційна хвилинка «Новинки-цікавинки». Доповнив захід огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Книжкові перлини – кожній дитині».
      3 квітня подорожуватимуть казковим ярмарком вихованці дитячого навчального закладу № 6 "Метелик", які мали нагоду 2 квітня познайомитись з виданнями, представленими на тематичній поличці «Книжкові перлини – кожній дитині».
      А учні 6 класу ЗОШ № 13 разом з бібліотекарем цього дня здійснили захоплюючу подорож шляхами літературного глобусу «Улюблені письменники різних країн», під час якої мандрували сторінками творів відомих письменників, розповіли про своїх улюблених літературних героїв, перевірили свої знання та проявили ерудицію, кмітливість і уміння змагатися в інтелектуальних іграх, вікторинах, згадали прислів’я та приказки про книгу.
      До Міжнародного дня дитячої книги у відділах обслуговування на юних користувачів чекали цікаві та оригінальні книжкові виставки: «Незвичайні видання для маленьких чомусиків», «Знайомих книг улюблені герої», «Книжкові перлини – кожній дитині», «Читаємо книги «Видавництва Старого Лева», «Новинки», «Від книжки – до творчості», біля яких протягом дня проводилися бесіди та огляди літератури.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов