Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.04.2015

Палітра натхнення

      Коли дивишся, як малює дитина, серце огортає хвиля теплих почуттів. Здається, не шматочок навколишнього світу переходить у витвір маленького художника, а навпаки – яскраві барви дитячого малюнка виплескуються у великий світ, прикрашають і зігрівають його, роблять добрішим.
      1 квітня 2015 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відкрилася персональна виставка творчих робіт учениці Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка Абділхамідової Дар’ї (4-й рік навчання, викладач Суркова Т.М).
      На огляд представлені роботи юної художниці: «Графічний натюрморт», «Портрет у техніці акварель», «Павич», «Нічний вартовий», «Чапля», «Осінній натюрморт» та «Східний натюрморт», виконані у техніці акварелі, графіки та комп’ютерної графіки.
      Якщо оглядати виставку загалом, то це світ, з якого не можна викинути жодної роботи, так само, як із кожної окремої роботи не забереш жодної деталі. Світ, що не перестає дивувати різноманітністю форм і кольорів палітри натхнення Дар’ї.
      Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих!

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов