Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.02.2015

Трагічна доля українського соловейка

      03 лютого 2015 року фахівцями Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського в рамках цільової програми "Акорди творчого єднання" для учнів 10-х класів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей проведено літературно-музичний вечір «Трагічна доля українського соловейка», присвячений 115-річчю від дня народження Оксани Петрусенко, української оперної та концертної співачки.
      До уваги присутніх були представлені: книжкова виставка, мультимедійна презентація «Сонячна людина» та відеопрезентація, підготовлені фахівцями бібліотеки.
      Окрасою заходу стали музичні композиції у виконанні Оксани Петрусенко: «Нащо мені чорні брови…»; «Ой, не світи місяченьку…»; «Чи я в лузі не калина була»; «Гандзя» та арія Наталки із опери «Наталка-Полтавка».
      Як блискуча виконавиця українських народних пісень та романсів Оксана Петрусенко здобула всенародну любов і визнання. Безцінними залишилися її записи на платівки народних пісень, романсів та арій з опер українських композиторів. Її творчість живе, їй відкритий шлях до юнацьких сердець, до народу, до України, яка навіки увінчала співачку своєю любов`ю.Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов