Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


29.01.2015

Понад все вони любили свій коханий край

Не вернуться вже ніколи до рідної хати,
Не зустріне, не пригорне заплакана мати.
Постріляні, порубані, але незборимі
Зосталися тут лежати сини України.


      29 січня – День пам’яті героїв Крут. Крути – це назва невеликої станції, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Москва-Бахмач-Київ – саме там, у 1918 році відбувся бій, який на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Крути – це кривавий зойк юного українського студентства, яке свідомо в січні 1918 року пішло супроти озвірілих більшовицьких банд генерала Муравйова і поклало у нерівному бою під Крутами за волю України найдорожче – життя.
      З метою ознайомлення підростаючого покоління з тими сумними подіями в історії нашої країни фахівці Сумської обласної дитячої бібліотекиім. М. Островського 28 та 29 січня провели годину історичної пам’яті «Тут береже Україна вічний сон молодих своїх синів…». На заході були присутні учні 9 класу ЗОШ №4 та 8 класу ЗОШ №13. Вони з цікавістю переглянули слайд-презентацію та відео, що супроводжувало розповідь бібліотекарів. Діти були вражені подвигом юнаків-героїв, своїх однолітків, які показали приклад мужності, відданості і незборимості духу.
      До заходу організована книжкова виставка «Любіть Україну, як вірні сини…», на якій представлено книги та ілюстровані енциклопедії, що розповідають про страшну трагедію під Крутами.
      Отож, будьмо патріотами, любімо свою багатостраждальну матір Україну! Сьогодні вона, як ніколи, потребує нашої допомоги.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов