Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.01.2015

Ми – українці

      22 січня в день великого державного свята Соборності України фахівцями відділу обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського для учнів 4-А класу ЗОШ №24 було проведено літературно-музичне свято «Ми – українці».
      Відкрила свято провідний бібліотекар Піддубна Наталія Миколаївна, яка розповіла присутнім дітям та їхнім батькам про День Соборності – день єднання, злуки, собору всіх українських земель, свято об’єднання українців в одну єдину, неділиму, незалежну Українську державу. З великим інтересом діти переглядали електронну презентацію «Соборність України – єдність нації», читали вірші про державні символи та розв’язували кросворд про народні символи України. Святково і врочисто прозвучав поетичний ланцюжок «Моя Батьківщина – Україна» у виконанні учасників свята.
      Із справжнім неприхованим задоволенням діти брали участь в інтелектуально-ігровій програмі, а саме: відповідали на запитання українознавчої вікторини «Чи знаєш ти свій рідний край», складали мапу «Батьківщина» та «Рідний край», колективний вірш «Ода Україні», доповнювали прислів’я про Україну.
      Неприховану гордість та почуття національної гідності викликав у присутніх перегляд відеослайдів «Пам’ятаємо загиблих Сумщини» про героїв – наших земляків, які загинули в зоні АТО. Перегляд закінчився хвилиною мовчання.
      Справжньою родзинкою літературно-музичного свята «Ми – українці» стала виставка малюнків і саморобок патріотичного характеру, яку підготували діти – учасники заходу. Всі представлені роботи були передані в зону АТО через присутнього на святі батька учениці Коваленко Лізи, Леоніда Вікторовича, який є безпосереднім учасником бойових дій і зараз перебуває у відпустці.
      Захід супроводжувався піснями «Україна» та «Моя Україна» у виконанні Н.Бучинської та Н.Май.
      Закінчилось свято оглядом книг тематичної полички «Наша незалежна українська держава».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов