Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Пункт вільного доступу до INTERNET

Новини, події, заходи

13.01.2015

Страдницький шлях Никанора Онацького

      13 січня 2015 року користувачі Пункту вільного доступу до Інтернету Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського мали можливість віртуально помандрувати залами художнього музею та більше дізнатися про громадського діяча, археолога, художника, засновника і першого директора Сумського художнього музею Никонора Харитоновича Онацького.
      Під час віртуальної мандрівки діти прослухали цікаві історії з життя Никанора, який народився у багатодітній родині і самотужки отримував знання, тяжко працював заради здійснення мрій, побували у 8 залах музею, меморіальному залі Н.Х. Онацького та мали змогу на власні очі побачити картини «Зимівник», «На пасіці», «Бузок», «Мальви», «Осінь. Кленова алея», «Садиба Надаржинської» та ін. Серед невеликої спадщини художника вирізняються його автопортрети. Один з перших і єдиний у живописному доробку Н. Онацького – «Автопортрет у кучмі», який написано 1909 р. в Лебедині. Цікавим фактом виявилося те, що у музеї зберігається 9 автопортретів, один з них (графічний) є логотипом закладу.
      Захід доповнювала слайд-презентація «Никанор Онацький», підготовлена працівниками бібліотеки.
      Головний меседж проведеного заходу – спілкуватися з мистецтвом у реальному, а не віртуальному житті набагато цікавіше.
      Тож, наприкінці заходу бібліотекар запросила учасників віртуальної мандрівки завітати до Сумського обласного художнього музею ім. Н. Онацького, який є найбільшою в регіоні скарбницею образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, щоб отримати справжню насолоду від спілкування з представленими на експозиціях чудовими творами.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов