Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.12.2014

Новорічно-різдвяні свята в Україні

      19 грудня – День Святого Миколая. Це день, до якого ретельно готуються дорослі, і який з нетерпінням очікують дітлахи, адже зазирнувши під подушку, вони можуть переконатися, що дива трапляються. У цей день кожна дитина чекає на хоча б невеличкий подаруночок від доброго старця – Святого Миколая. А тим дітям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, найбільше потрібна прихильність Святого та щира підтримка дорослих.
      До Дня Святого Миколая для малечі проводиться багато цікавих, різноманітних заходів, акцій, до яких залучаються обласні та місцеві заклади, громадські організації, меценати, спонсори…
      Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського також не стоїть осторонь цих питань
      Напередодні чарівного дитячого свята, 16 грудня працівники бібліотеки завітали до Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, щоб в черговий раз разом із вихованцями Центру здійснити мандрівку в чудовий і неповторний світ книги. Бібліотечні працівники провели для маленьких пацієнтів Центру літературно-мистецький календар «Новорічно-різдвяні свята в Україні», під час якого розповіли дітям про зимові свята та традиції їх святкування в нашій країні, познайомили з легендою про Святого Миколая. Потім малеча з задоволенням відгадувала зимові загадки конкурсу «Зимова круговерть», брала участь у літературній вікторині «Живе зима у казці», слухала вірші про Святого Миколая та переглянула лялькову виставу «Чарівна ніч Святого Миколая», підготовлену фахівцями бібліотеки.
      А ще бібліотечні працівники, як і годиться під час свят, підготували для дітвори та їх батьків подарунок. Підтримуючи Всеукраїнську ініціативу «Додай читання», бібліотека виготовила «КНИЖКОВУ ШПАКІВНЮ», заповнила її новими, цікавими, яскравими книжками та періодичними виданнями для дітей, пізнавально-педагогічними та розважальними – для батьків.
      Цей яскравий «пташиний будиночок», у якому живуть не пташки, а мудрі книги, що надають крильця людській душі та сповнюють її добром, теплом та мудрістю, відразу зацікавив дорослих і викликав захоплення у малечі. Вихованці Центру прийняли такий подарунок від бібліотеки з радістю. Діткам пояснили, що книгу потрібно прочитати і повернути у «шпаківню», щоб її прочитали інші діти. Заходи доповнювали книжкові виставки «Ти і закон» та «Порушення прав у казках», біля яких були проведені огляди літератури.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов