Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.11.2014

«Знавці рідного краю»

      Кожній людині притаманна любов до рідного краю, «малої Батьківщини», як ми часто величаємо непримітну краплинку на карті, де з'явилися на світ. Чуття Вітчизни супроводжує нас усе життя і є одним із найсвітліших і найсвятіших.
      19 листопада 2014 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці в рамках заходів до 75-річчя утворення Сумської області відбулася скайп-зустріч користувачів обласної дитячої бібліотеки та Тростянецької районної дитячої бібліотеки-філії на тему «Знавці рідного краю», яка мала на меті пробудити у дітей інтерес до історії, спонукати їх вивчати історичне минуле і сьогодення свого краю, його звичаї та обряди.
      Маленькі сумчани мали змогу здійснити віртуальну мандрівку до чарівного міста Тростянець, батьківщини талановитих і працьовитих людей, юні тростянчани «мандрували» вулицями головного міста Суми.
      А ще діти під час виконання завдань «Вибери герб свого міста», «Що не так на цих фото?», «Як сьогодні називається вулиця?» перевіряли, хто ж краще знає своє місто – сумчани чи тростянчани?, на швидкість збирали пазли з фрагментами своїх міст, відповідали на запитання краєзнавчої вікторини. Під час зустрічі звучали повідомлення, вірші та легенди про рідний край у виконанні маленьких сумчан і тростянчан.
      Виявилось, що скайп-спілкування може бути не менш цікавим і живим, ніж зустріч в реалії.
      Іграми, усмішками та побажаннями гарного настрою закінчилася зустріч.
      Звичайно ж, переможців і переможених не було, бо перемогла дружба – користувачів, бібліотек, шкіл та міст. Всі учасники – і з одного боку проекційного екрану, і з другого – отримали солодкі призи.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов