Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.11.2014

Великі права маленької дитини

      З нагоди Всесвітнього дня дитини в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського було проведено низку заходів, які спрямовані на ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування у них навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій та попередження про відповідальність, яку вони несуть при порушенні законів України.
      Цікавою та змістовною була юридична шпаргалка «Знай свої права, дитино», під час якої в ігровій формі, за допомогою правової абетки, виданої бібліотекою, фахівці відділу обслуговування користувачів молодшого віку розповіли дітям про їхні основні права на ім`я, життя, родину, навчання, любов і піклування, відпочинок, повноцінне харчування тощо.
      Всесвітньому дню дитини були присвячені галерея мистецтв «Дитячий портрет у творах українських художників», літературно-мистецький квест «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай», музичний концерт «Ти маєш право…», які відбулися у відділі естетичного виховання.
      Доповнювали заходи огляди літератури біля тематичної полички та книжкових виставок «Великі права маленької дитини», «Порушення прав у казках», «Знай свої права, дитино!», «Весела країна дитинства»

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов