Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.11.2014

Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай

      Під такою назвою у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського відбувся літературно-мистецький квест, учасниками якого стали учні 3-Б класу НВК № 42. Розпочався захід зі знайомства з книжковою виставкою-подорожжю «Порушення прав у казках». Прослухавши огляд літератури, представленої на виставці, діти дізналися, які права казкових героїв порушуються, а потім залюбки відповідали на запитання вікторини «Правопорушення серед казкових героїв». За допомогою віршованих рядків малеча познайомилася з такими важливими для них поняттями, як «декларація», «конвенція», «закон».
      Наступні завдання – конкурс «Право на ім'я», мистецький пазл «Порушення прав у казках», «Правознавче лото» та «Дешифратор» – команди Помагайликів, Читайликів, Дружечків, Пізнайликів та Природолюбів доповнювали ілюстративним матеріалом із народних та літературних казок.
      Крім цього, учасники квесту дізналися, що в світі існує в мирі та злагоді майже 3000 мов, але існує і міжнародна мова, мова символів, яку розуміють всі народи.
      На завершення заходу всі присутні познайомилися з міжнародною мовою символів, що розповідає про права дитини біля інформаційного куточка «Права дитини», який організовано в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов