Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.11.2014

Інтонації живопису

      Коли дивишся на дитячий малюнок, серце огортає хвиля теплих почуттів, а на обличчі мимоволі з’являється посмішка. Здається, не шматочок навколишнього світу переходить у витвір юного митця, а навпаки – яскраві барви дитячого малюнка виплескуються у великий світ, прикрашають і зігрівають його, роблять добрішим та досконалішім.
      Саме такі відчуття виникають при перегляді творчого доробку учениці Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка Тулаiнової Олени, який презентує персональна виставка творчих робіт «Інтонації живопису», представлена у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського.
      Експозиція складається з 8 робіт, виконаних у техніці: акварель, гуаш, олівець, пастель, сангіна. Жанрові замальовки, натюрморти, портрети – чарують своїми яскравими барвами і запрошують до подорожі світом дитячої щирості та безпосередності.
      Запрошуємо до перегляду всіх бажаючих! Вам надається унікальна можливість доторкнутися до різнобарв’я палітри юної художниці.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов