Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


20.11.2014

Інноваційний пошук – основа розвитку бібліотек

      На виконання плану роботи управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації на 2014 рік 19 листопада на базі Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відбулося обласне програмно-цільове навчання, метою якого було підвищення фахового рівня бібліотечних працівників і розповсюдження кращого досвіду роботи.
      У роботі навчання взяли участь заступники директорів централізованих бібліотечних систем, методисти по роботі з дітьми, завідувачі дитячих відділів та відділів обслуговування користувачів-дітей міських та районних бібліотек з усіх регіонів Сумщини.
      З привітальним словом до учасників професійного зібрання звернулась головний спеціаліст управління культури і туризму Сумської обласної державної адміністрації Мальченко Ольга Петрівна, яка побажала всім присутнім плідної праці, нових знань і гарних вражень. Директор обласної дитячої бібліотеки Тогобіцька Л. М. вручила грамоту та подарунки від Національної бібліотеки України переможцям Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше» і привітала новопризначених керівників дитячих бібліотек області.
      Протягом дня учасники професійного зібрання поділилися власним досвідом роботи щодо впровадження інновацій в практику обслуговування юних користувачів та організацію системи підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників, познайомилися з креативними технологіями в бібліотечному обслуговуваннями дітей, новими підходами до організації наочної популяризації літератури і краєзнавчої роботи як складової виховання громадянина-патріота, отримали практичні поради з питань підтримки обдарованих дітей та обслуговування відвідувачів Пунктів вільного доступу до Інтернету.
      Крім цього, присутні познайомилися з пріоритетними напрямками роботи дитячих бібліотек на 2015 рік і результатами проведеного в дитячих бібліотеках Сумської області Всеукраїнського моніторингу вивчення ефективності заходів до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
      У рамках проведення навчання учасники заходу мали змогу переглянути скайп-зустріч користувачів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського та Тростянецької районної дитячої бібліотеки-філії на тему «Знавці рідного краю» та експозицію Сумського обласного краєзнавчого музею про події революції гідності та героїв АТО.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов