Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.10.2014

Козацькі витівки

      Напередодні Дня українського козацтва, яке відіграло вирішальну роль у становленні України як держави і історичне значення якого важко переоцінити, за давньою доброю традицією працівники Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського провели для учнів 6-Б класу ЗОШ № 4 розминку для розумників «Козацькі витівки».
            На команди «Справжніх козаків» і «Воїнів України» та їх відданих вболівальниць чекали не лише цікаві та пізнавальні сторінки історії та мистецькі пам’ятки «вільних людей», захисників та охоронців українських земель, а й конкурси та вікторини.
            Проявити свою кмітливість і спритність сучасні козачата змогли у конкурсі «Дешифратор», розгадуючи прислів’я «Козак без коня – що воїн без пістоля»; згадуючи книгу, пісню, вірш, картину, пам’ятник, фільм чи мультфільм (де діючим персонажем є козак) під час проведення конкурсу «Згадаймо…»; танцюючи гопака; складаючи з аркуша паперу свою «чайку», чистячи картоплю тощо
            Розминка для розумників виявила не лише найкращого мореплавця, кулінара, танцюриста та розумника, а й довела, що ми є нащадками славного козацького роду і в наших жилах тече кров сміливих, відважних, розумних, вільних людей – козаків.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов