Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.10.2014

Ми прагнемо словом святити душі

Пірнаю я у море книг,
І насолоду з цього маю,
Бібліотека – мій бальзам,
Який я розумом сприймаю…      Упродовж багатьох років останній вересневий день є святом усіх працівників бібліотечної ниви і тих, хто пожинає її щедрі плоди, святом великої бібліотечної родини і багатомільйонної читацької аудиторії.
      Від часів сивої давнини і до третього тисячоліття бібліотека лишається одним із осередків духовності нації, зберігачем її культурних скарбів, важливою ланкою в ланцюзі історії, зв’язком між різними поколіннями.
      З нагоди свята в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського був проведений День відкритих дверей «Моя бібліотеко!Ти мудрість всіх віків, хранителька добра».
      Уже 93 роки поспіль гостинно відкриває свої двері бібліотека, і до неї входять діти – маленькі і трохи старші, самі, з друзями, батьками, бабусями і дідусями, або ж цілими класами та групами – разом з учителями та вихователями. Читачі через книгу, а тепер уже і через Інтернет пізнають світ, реалізують свої творчі потреби, естетичні та літературні вподобання. А допомагають їм у цьому фахівці бібліотеки – творчі особистості, які втілюють у життя сміливі ідеї та мрії, вкладають у роботу з дітьми всі свої вміння й таланти, прагнуть, щоб їхня праця була корисною для кожного відвідувача.
      Будь-яке свято – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не винятком був і сьогоднішній день – 30 вересня 2014 року.
      Усіх присутніх: працівників бібліотеки, ветеранів бібліотечної праці, привітали зі святом завідувач сектору управління культури і туризму, національностей та релігій Сумської обласної державної адміністрації А. М. Ігнатченко та заступник директора Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського В. М. Школа. Кращі працівники бібліотеки були нагороджені грамотами та подяками від управління культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського, а ветерани, які знаходяться на заслуженому відпочинку отримали квіти.
      Чудові привітання, як завжди, отримали присутні від давніх друзів і найменших читачів бібліотеки – вихованців навчально-виховного комплексу «Просперітас».
      Головними ж дійовими особами в цей день в обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського були юні користувачі бібліотеки.
      У рамках Дня відкритих дверей для читачів бібліотеки були організовані цікаві та змістовні пізнавально-розважальні заходи, головною метою яких було залучення до вічних пам’яток писемності – книг. Серед них: літературно-розважальний ранок «Книжкова країна дивує щодня», інформаційна година «Загадка книгозбірні Ярослава Мудрого», слайд-подорож «Поговоримо про книгу», лялькова вистава «Звірята лікують книгу» та багато ін.
      Крім цього, учні 2-А та 2-Б класу ЗОШ № 4 стали активними учасниками бібліоквесту «Книжковим Королівством». Діти крок за кроком за допомогою літературних героїв, роль яких дуже професійно виконували бібліотечні працівники, загадок, різноманітних завдань здійснили подорож цариною книги.
      З великою зацікавленістю дітлахи подорожували виставками: «Незвичайна книга – від малої до великої», «Знайомих книг улюблені герої», «Скарбниця знань», «Незаслужено забуті книги», «Вічне джерело натхнення» тощо.
      Для учнів Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей був проведений святковий екскурс «Бібліотека – книжчин дім». Екскурсію бібліотекою здійснили також і фахівці шкільних бібліотек Білопільського району.
      Кожен бажаючий мав змогу залишити свої привітання та побажання бібліотеці на стенді «Привітай свою бібліотеку».
      Протягом Дня в бібліотеці проводились акції: безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «В бібліотеку не тільки за книгою», пробачення боржника «Забудька».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов