Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.09.2014

Навчайся разом з нами робити модульне орігамі

      Орігамі не просто приємне проводження часу – це японське мистецтво складання фігурок із паперу. Цьому виду мистецтва вже півтори тисячі років і назву свою воно отримало від японських слів oru (складати) та kami (папір). У модульному орігамі модель складається з кількох однакових блоків, або модулів. Вони створюються так само, як і класичне орігамі, без клею й ножиць. У ХХ столітті складання з квадрата паперу вийшло далеко за межі Японії й стало повсюдним захопленням. Орігамі – чудова можливість потренувати свою пам'ять. Непосидам це мистецтво теж може принести багато користі, адже для заняття ним потрібні терпіння, посидючість, концентрація уваги. Ще цей чудовий вид діяльності допоможе розвинути фантазію й пробудити творчі здібності, художній смак при створюванні дива – фігурки орігамі.
      Яскравим прикладом як, завдяки орігамі, можна перетворитися на чарівника є виставка творчих робіт «Навчайся разом з нами робити модульне орігамі» читаючої багатодітної родини Калініченко. Експозиція відкрита для перегляду у відділі естетичного виховання СОДБ ім. М. Островського з 25 вересня 2014 року. Представлені модульні мікро й макромоделі – своєрідний творчий підсумок родини віртуозів орігамі.
      Запрошуємо всіх бажаючих до знайомства з мистецтвом виготовлення різноманітних витворів шляхом складання аркуша паперу, це принесе вам незрівнянне задоволення!
      Виставка відкрита для перегляду протягом жовтня.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов