Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.09.2014

Юні месники Сумщини

Геройська їх слава
зорею нам сяє,
ми пам'ять в серцях
бережемо про них.

Н. Забіла
      З роками все далі відходять від нас події Великої Вітчизняної війни, але в спогадах ми часто повертаємось до неї. Важким випробуванням для нашого народу була ця війна. Вона зветься народною, бо весь народ піднявся на боротьбу з ворогом. Не схилили голови і діти грізних сорокових років. Вони були дітьми, а воювали, як дорослі!
      У вересні область відзначає чергову річницю партизанського руху на Сумщині. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто громив ворога на фронті, в партизанських загонах, хто кував перемогу в тилу.
      Довженко писав про партизан: «Партизани – це ті сини України, перед якими знімуть шапки цілі століття, якими будуть пишатись цілі покоління і будуть складати про них думи й пісні.» Яскраву сторінку в літопис партизанського руху Сумщини вписали юні партизани.
      22 вересня 2014 року для учнів 7-А класу ЗОШ №13 працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського провели годину історичної пам’яті «Орлята партизанських лісів». Діти прослухали цікаву, змістовну розповідь про партизанський рух на Сумщині, безсмертний подвиг героїв-однолітків: Радика Руднєва, Михайлика Семенистого, Леоніда Чечоткіна, Валі Косиченка, Ніни Созіної…
      Гарним доповненням до заходу була розгорнута книжкова виставка «Партизанськими стежками», на якій представленні книги та періодичні видання, що знайомлять користувачів з подвигом юних партизан, які з честю виконали свій патріотичний обов'язок перед Батьківщиною. Вони і сьогодні молоді…

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов