Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.09.2014

Золоті імена Сумщини

Красо моя ти, Сумщино, Сумщино,
Куди не кинь – веселковий розмай.
В короні України ти – перлина
Пишайсь людьми своїми, процвітай.      9 вересня 2014 року у Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського у Пункті вільного доступу до Інтернету був проведений інтернет-огляд «Золоті імена Сумщини», метою якого було пробудження інтересу у користувачів-дітей до вивчення історичного минулого і сьогодення рідного краю, адже наша земля – самобутня і неповторна, щедра на працьовитих і творчих людей: це край поетів і героїв, трударів і митців…
      Учасники заходу переглянули слайд-презентацію «Ми пишаємося вами» та подорожували сайтами й веб-сторінками, на яких можна знайти інформацію про відомих земляків. Особлива увага під час інтернет-огляду була приділена почесним громадянам Сумщини, благодійникам та меценатам, які внесли неоціненний внесок у розвиток нашого краю.
      Під час вікторини «Імена, які стали легендою», діти показали чудові знання з історії малої Батьківщини та її славетних людей тощо.
      Сподіваємося, що життєвим заповітом для кожного маленького читача бібліотеки стануть слова Почесного громадянина міста, мецената та благодійника, цукрозаводчика Івана Харитоненка «Прошу любити місто Суми так, як я його любив…».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов