Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


09.09.2014

З Україною в серці

«Будеш батьку, панувати,
Поки живуть люди;
Поки сонце з неба сяє,
Тебе не забудуть!»

Т.Г.Шевченко «На вічну
пам'ять Котляревському»

      9 вересня 2014 року виповнилося 245 років від дня народження Івана Петровича Котляревського(1769-1838), українського письменника, поета, драматурга, зачинателя сучасної української літератури, громадського діяча.
      Велич і значення діяльності Івана Котляревського в історії української літератури і культури взагалі важко переоцінити. Вдячна місія книги – викликати в душах дітей не лише любов і повагу до зачинателя нової української літератури, а й посіяти зерна глибокого благоговіння перед ним, перед його незабутньою «Енеїдою», безсмертною «Наталкою Полтавкою», гумористичним «Москалем-чарівником».
      З метою вшанування пам’яті та до 245-річчя від дня народження видатного українського письменника фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського підготували та провели для своїх користувачів, учнів 8-А класу ЗОШ №4, літературно-мистецьку презентацію «Портрет без ретуші», що ознайомила учасників заходу з Котляревським не тільки як письменником, драматургом, а й людиною, яка повністю віддавалася театральній діяльності, брала активну участь у влаштуванні аматорських вистав, виконувала комічні ролі в популярних п’єсах, людиною, яка опікувалася Полтавським театром у якості його директора.
      Цікавою і пізнавальною для користувачів була і інформація про екранізацію творів великого драматурга та постановку їх на сцені, про видатних акторів, які виконували ролі, про увіковічення пам’яті Котляревського в Україні.
      Детальніше познайомитися з творчою спадщиною і життєвим шляхом письменника-демократа та гуманіста допомогли огляд літератури біля книжкової виставки «З Україною в серці» та бібліо-презентація «Портрет без ретуші».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов