Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


01.09.2014

Кличе вересень за парту

      В Україні день 1 вересня з давніх-давен — не просто початок осені. Для мільйонів школярів, їхніх батьків це справжнє свято – День знань. На календарі він не позначається червоним кольором, але це визначна і пам’ятна дата для кожного із нас.
      Днем знань «Нехай цей день, як особлива дата, вам стане провідною зіркою в житті» 1 вересня 2014 року розпочався новий навчальний рік в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М.Островського.
      Традиційно в цей день в бібліотеці проходять святкові заходи. Так, учні 3-А і 3-Б класів ЗОШ № 13 стали учасниками літературного калейдоскопу «Кличе вересень за парту», а учні 6-Б класу ЗОШ № 12 – бесіди-привітання «Нехай цей день, як особлива дата, вам стане провідною зіркою в житті».
      Діти поринули в чарівний світ книги, яка допомагає в навчанні, збагачує знаннями, розкриває таємниці природи, життя, допомагає зрозуміти історію народу та світ, що нас оточує.
      На заходах також йшла мова про єдність, дружбу, братерство, любов до своєї батьківщини і рідної землі, адже тема першого уроку в цьому році – «Україна – єдина країна». Діти із задоволенням взяли участь у пізнавальних вікторинах «З Україною в серці», «Символи України», «Край давній, легендарний», «Знай наших» та показали гарні знання з історії і сьогодення нашої держави і рідного краю.
      Протягом дня у відділах обслуговування проходили огляди літератури, представленої на книжкових виставках і тематичних поличках «Добрий день, школярику!», «В країні цікавих уроків», «Країна знань», «Знову дзвоник веселий лунає», «Свято першого дзвоника», «Естетичне виховання в дитячих навчальних закладах», «Вітрила піднімає наш парусник шкільний».
      Також в цей день була проведена акція безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов