Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.07.2014

Казкова пісочниця

      Літо – це пора відпочинку, час для всебічного оздоровлення. Особливо відпочинку та оздоровлення потребують наші школярі, які дуже старанно набували знань протягом навчального року. Тепер немає уроків, але з'явилось багато невідкладних справ. Найважливіше під час літніх канікул займатися тим, що подобається, і одержувати від цього задоволення. Але не забувати, що влітку час спливає дуже швидко, і знову прийде осінь, перше вересня і почнеться новий навчальний рік.
      Так, канікули – це час відпочинку, але чому б не провести ці дні корисно, дізнатися щось нове, цікаве, особливе. Саме про це пам’ятають бібліотечні працівники, працюючи над спеціальною програмою «Мозаїка книжкового літа», яка ставить за мету обслуговувати користувачів-дітей не тільки в бібліотеці, дитячих оздоровчих таборах, а й на літніх майданчиках, у дворах, на міських пляжах.
      І знову бібліотекарі проводять акцію «Бібліотека йде в люди». Цього разу 15 липня з маленькими мешканцями дитячого майданчика по вулиці СКД була проведена казкова вікторина «Вгадай казкового героя». Діти взяли участь у цікавій грі «Коник-горбоконик», де учасники ставали у дві шеренги та називали героїв відомих казок. Перемогла та команда, яка більше згадала казкових героїв та швидше дійшла до фінішу.
      Наприкінці заходу малеча із задоволенням малювала на асфальті своїх улюблених персонажів. Діти з інтересом та користю провели час і з радістю чекають нових зустрічей з книгою і бібліотекарями.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов