Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


15.07.2014

Острів Читалія на планеті «Літо»

«Канікули! Канікули!» –
співає все навколо.
Канікули, канікули,
канікули у школі!
А що таке "канікули"?
Це – літні дні барвисті,
це час, коли нам ніколи
хоча б на мить присісти,
бо треба мчати босими
наввипередки з вітром,
з густих лісів приносити
горіхів повні відра.
Це час у річці хлюпатись,
підсмажувати спини
і з ранку в лузі слухати
тонку струну бджолину...
Це час, коли за друзями
ми скучим як ніколи,
і нам страшенно схочеться
скоріше знов до школи!...

Анатолій Костецький

      Прийшло літо – пора відпусток та шкільних канікул, а значить – і пора відпочинку, як дана дітлахам для зміцнення здоров`я і духовного зростання. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, корисно, а головне – весело провести своє літнє дозвілля.
      Саме тому в бібліотеках, що надають інформаційні послуги користувачам-дітям, стало вже доброю традицією з початком літніх канікул проводити заходи, які націлені на популяризацію книги і читання.
      З цією метою Сумська обласна бібліотека ім. М. Островського особливу увагу приділяє роботі з дітьми, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах, даруючи їм радість спілкування з книгою, улюбленими книжковими героями та допомагаючи весело і змістовно проводити час.
      Починаючи з червня, працівники бібліотеки надають бібліотечні послуги дітям в ДОТ «Сонячний», «Сокіл» та «Зоряний» і організовують для відпочиваючих дозвілля з книгою. Дітвора не тільки знайомиться з книжками та періодичними виданнями, а й з задоволенням бере участь у різноманітних конкурсах, іграх, вікторинах, підготовлених для них бібліотекарями. Серед них: конкурс-гра «Хто читає, той багато знає», вікторина-гра «Веселий ерудит», ігровий атракціон «Літечко казкове», музична мандрівка «З піснею до літа», казковий бумеранг «Прийшла до нас сьогодні казка, а в ній пригода, мудрість, ласка», інтелектуальна гра «У країні добрих і ввічливих людей», літературна вікторина «Впізнай літературного героя», літературна година «Маленьким про великого Тараса», літературна подорож «Повітря, сонце і вода – радіє літу дітвора», сторінка-інформінка «Літо в об’єктиві», літературно-мистецька гра «Люби і вивчай свою Україну», інформаційний колаж «Аби безпечно шлях здолати, дорожні знаки треба знати», інтелектуальний марафон «Від А до Я», літературний ланцюжок «Відчинило двері літо» та багато ін.
      Закінчилася перша оздоровча зміна в заміських дитячих оздоровчих таборах. За цей час бібліотечними фахівцями зроблено 49 виїздів до ДОТ «Зоряний», «Сокіл» і «Сонячний», надано бібліотечні послуги 695 дітям, для яких проведено 49 заходів.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов