Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


11.07.2014

Зміни до Основного Закону України

      Справа честі кожного громадянина взяти активну участь в обговоренні змін до Основного Закону України. Вперше за багато років влада дає такі широкі можливості для людей висловити свої думки і пропозиції, які будуть враховані у форматі оновленої Конституції нашої держави.
      Різні партії, громадські організації, пересічні громадяни країни пропонують своє бачення внесення змін до Конституції України.
      Колектив Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського теж не стоїть осторонь цих питань. Саме тому, 10 липня серед працівників бібліотеки відбулися загальні трудові збори, на яких було обговорено основні зміни до Конституції України щодо децентралізації влади та Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні. Бібліотечні працівники ознайомилися з презентаційними матеріалами, підготовленими Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а саме – електронними презентаціями «Децентралізація влади. Реформа місцевого самоврядування», «Концепція реформи місцевого самоврядування та проект змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», порівняльною таблицею до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 р. № 333-р «Про схвалення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» тощо.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов