Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


10.07.2014

Виходь у двір, пограй і книжку почитай!

Грати весело в дворі
Татам, мамам й дітворі.
Щоб розважити їх трішки,
Принесли журнали й книжки.
Завітали до малечі
Добрі друзі, і, до речі,
Це не лікар чи аптекар,
Добрий друг – бібліотекар!
Він порадить, що читати,
Щоб усе на світі знати.

Тетяна Осадча

     Літо. Пора розваг і відпочинку. І саме в період літнього відпочинку, період найкращого позитивного впливу на дитину Книгою перед бібліотечними працівниками постає питання: «Як організувати відпочинок, щоб дитина цілими днями не сиділа перед комп’ютером чи телевізором?». Розуміючи важливість і актуальність цієї проблеми, працівники дитячих бібліотек виходять «в люди».
      Гамірно та весело влітку на дитячих майданчиках, у парках і скверах, адже там гуляють діти з батьками. Саме тому погожого літнього дня, 9 липня працівники Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського завітали на дитячий майданчик по вулиці Прокоф’єва, де в цей час відпочивали з батьками діти різного віку, щоб підтримати чудовий настрій своїм юним читачам та познайомити малечу з новими надходженнями книг і періодичних видань.
      Бібліотекарі познайомили дітей і дорослих з книжковими скарбами найбільшої в області дитячої бібліотеки. Малеча «мандрувала» сторінками улюблених казок, брала участь у конкурсах, розвагах, слухала повідомлення про видатних казкарів: Г. Андерсена, Ш. Перро, братів Грімм, – а також переглянула багато популярних дитячих журналів.
      Дітлахи ділилися враженнями від прочитаного і почутого з батьками та бібліотечними працівниками.
      Наприкінці заходу дітям було запропоновано конкурс-гру «Хто читає, той багато знає», де хлопчики та дівчатка показали своє знання дитячої літератури, та виявили творчі здібності і винахідливість під час веселих розваг «Цей чарівний світ казки» та «Портретна галерея».
      Особливо сподобалась дітям гра-пантоміма «Відгадай казкового героя». Присутні були поділені на дві команди, представники кожної з них намагалися за допомогою міміки та жестів зобразити того чи іншого літературного героя.
      На думку бібліотекарів, такі неформальні зустрічі інтелектуально та емоційно збагачують дітей та сприяють популяризації бібліотеки в місті.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов