Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


17.06.2014

Основний закон держави

      Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, відноситься і День прийняття Конституції України, який відзначається щорічно 28 червня. Це одне із самих «молодих» свят сучасної України.
      Готуючись до відзначення цієї важливої в житті кожного справжнього громадянина України дати, та з метою розширення знань дітей про основний закон нашої держави, історію його творення, обов’язки і права дитини, які гарантовані Конституцією України, Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М.Островського організувала і провела для своїх юних користувачів цікаві пізнавальні заходи.
      Дуже важливо, щоб діти з молодшого віку виховувалися законослухняними громадянами України, знали свої права та могли ними користуватися. Тому, проводячи 26 і 27 червня п.р. для вихованців ДНЗ «Зірочка» і НВК «Просперітас» та дітей, які відпочивають в ДОТ «Сокіл» і «Сонячний», урок державності «Краса і велич символів держави», юридичну інформіну «Основний Закон нашої країни», літературно-мистецьку гру «Люби і вивчай свою Україну»,<,/i> бібліотечні фахівці прагнули розповісти дітям у доступній для них формі про основний закон, за яким живе наша держава, про права та обов’язки кожного громадянина країни, закріплені в Конституції України.
      Також, до уваги користувачів, які відвідують бібліотеку в ці дні, у відділах бібліотеки організовані книжкові виставки «Головний закон держави», «Твої права», «Держава та Конституція» і «Таємниці українського рукомесла», біля яких проводяться огляди літератури.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов