Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


02.06.2014

Під бібліотечним дахом

      Міжнародний день захисту дітей – свято радості всієї дітвори і надії нас – дорослих. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
      І хоча в цьому році День захисту дітей видався похмурим і дощовим, але на душі у малечі було радісно. Неабияких зусиль доклали працівники Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського до того, щоб дітвора відчула справжнє свято: організували цікаві заходи, підготували сюрпризи і призи, прикрасили приміщення різнокольоровими кульками.
      Розпочалася феєрія заходів 1 червня віртуальною слайд-мандрівкою «Наші права – щасливе дитинство», яку підготували бібліотекарі сектора інформаційних технологій, електронних ресурсів та обліку користувачів. Діти на прикладах літературних героїв «подорожували» сторінками Декларації прав дитини, вчились відрізняти права від обов’язків, з задоволенням брали участь у правознавчих конкурсах і вікторинах. Закінчився захід чаюванням зі святковим тортом.
      2 червня всіх бажаючих бібліотека запросила на День відкритих дверей «Під бібліотечним дахом». З самого ранку до бібліотеки завітали учні НВК № 42 і «Веснянка», для яких фахівці відділів обслуговування провели цікаві і веселі заходи: літературне свято «Країна дитинства – країна мрій», ігротеку «Якщо в тебе канікули», розважальну програма «Сьогодні ваше свято, люба дітвора!», конкурс малюнка «Якою я бачу планету – Земля». Конкурси, ігри, вікторини супроводжувались слайд-презентаціями, переглядом мультфільмів, музикою і піснями. Наприкінці кожного заходу було визначено найактивніших учасників, які отримали невеличкі сувеніри та подарунки.
      Доповнювали заходи огляди літератури, представленої на книжкових виставках «Книжкові перлини – кожній дитині», «Дитинство – чудова пора», «Образи дитинства у світовому мистецтві», «Живе на планеті народ веселий – діти», «Весела країна дитинства», «Хай щастю дитини не буде кінця!».
      З великим задоволенням діти переглянули виставку робіт учнів Сумської дитячої художньої школи «Веселкова палітра дитинства», яка експонується в вітрині бібліотеки і урочисте відкриття якої відбулося в цей день.
      Протягом дня в бібліотеці були проведені акції: безкоштовного запису до бібліотеки «Запрошуємо до читання», «Приведи друга до бібліотеки» та «В бібліотеку не лише за книгою».
      У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов