Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.05.2014

Творча зустріч "Так бачу себе – творю прекрасне…"

      29 травня 2014 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського відбулася презентація персональної виставки творчих робіт «Так бачу себе – творю прекрасне…», що супроводжувалася творчою зустріччю учнів 8-Г класу ЗОШ №18 з її автором, учнем Сумської дитячої художньої школи ім. М. Лисенка Глібом Головіним.
      Завжди приємно відкривати для себе та інших творчість юного митця. Відкрите обличчя, прості слова про важливі речі, сказані розважливо і щиро, – це Гліб Головін, дебютант галереї відділу. Незважаючи на свій вік, Гліб дивує яскравим і самобутнім живописом. Автор виставки не лише відповів на численні запитання, він також розповів про свій шлях до малювання, представлені роботи, творчі плани та задуми. Усі бажаючі мали змогу ближче познайомитися зі своєрідним підсумком творчої діяльності Гліба за минулий рік навчання в художній школі – чудовими роботами, виконаними в різноманітних техніках – олівцем, аквареллю та сангіною: натюрмортами, пейзажами, жанровими сценки, портретами.
      Присутні на творчій зустрічі дізналися, що на переконання юного митця, художник – це людина, яка бачить навколишній світ і не може його не зображувати, повертаючи до глядача новою, побаченою лише ним гранню.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов