Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


08.05.2014

День Матері

      Щорічно, в другу неділю травня, в Україні відзначається День Матері — найбільш зворушливе свято, адже кожен із нас від народження несе в душі єдиний неповторний образ своєї мами, яка завжди зрозуміє, пробачить, пожаліє і буде щиро леліяти свою дитину.
      До Дня Матері в Сумській обласній дитячій бібліотеці імені М. Островського було проведено низку заходів, серед яких літературно-музичне свято «Як сонце ранкове – матусине слово», учасниками якого стали учні 5-Б класу ЗОШ № 12. Діти дізнались про історію виникнення свята, традиції його відзначення в Україні, прослухали чудові пісні, серед яких: «Виростеш ти, сину», «Аве Марія», «Пісня про матусю», «Поема про Матір» та багато віршів, присвячених мамам. Особливо зворушила дітей легенда про материнське серце. Захід супроводжувала слайд-презентація про матерів та жінку-легенду, жінку-берегиню О. А. Деревську.
      Для користувачів молодшого шкільного віку фахівці бібліотеки провели поетичний калейдоскоп «Добре, коли з нами завжди наші мами» та показали лялькову виставу «Мама – слово найрідніше».
      Доповнювали заходи огляди літератури, яка висвітлює образ української жінки – гордої і водночас ніжної, люблячої, турботливої матері, берегині сімейного вогнища, представленої на книжкових виставках і тематичних поличках «Слово Мати – вічне!», «Нехай вам, любі, доля усміхнеться», «Мамин день» і «Пісні про матір».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов