Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


06.05.2014

Героїчні сторінки Великої війни

      Ось і прийшов юний травень… З вітром світлим, з піснями крилатими, з небом чистим, з радістю свята Перемоги. Щороку травень кладе нам на плечі гарячі долоні сонця й наказує: «Слухайте, дивіться, запам’ятовуйте. Уважні будьте! Перед вами – Герої війни, Воїни, Рятівники Батьківщини і людства!».
      9 Травня – свято Перемоги, свято зустрічі з героями-фронтовиками.
      Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Саме ці слова стали девізом уроку пам’яті «Героїчні сторінки Великої війни», який було проведено 6 травня 2014 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського для учнів 3-А класу ССШ № 2. На зустріч із дітьми прийшла учасник бойових дій, ветеран Великої Вітчизняної війни, підполковник запасу Литвинова Ніна Андріївна. Вона розповіла дітям про той недільний червневий день 1941 року, який і досі в усіх подробицях пам’ятають люди старшого покоління, про свою участь у війні, про тих, хто бачив смерть в обличчя, хто знає справжню ціну життя, про тих, хто завжди несе в собі відлуння війни.
      Продовжила Ніна Андріївна свою розповідь про мужність і героїзм нашого народу, проявлений у боротьбі з гітлерівськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, про тих, хто боронив і визволяв нашу землю в ті далекі роки, кував перемогу як на фронті, так і в тилу, для учнів 5-6 класів ЗОШ №4 під час бесіди-спогаду «Вони не марно віддали своє життя, десятки, сотні касок спопелили».
      Для дітей сьогоднішні ветерани є живим втіленням подвигу, якому немає рівних у світі, тому цікавими, відвертими, змістовними були їхні запитання ветерану-фронтовику. Із великим задоволенням учні прочитали Ніні Андріївні чудові вірші про безсмертний героїчний подвиг радянського народу в роки Великої Вітчизняної війни, вручили квіти і невеличкі подарунки.
      Разом із ветераном діти переглянули слайд-презентацію «Навіки в граніті могутнім Ваші подвиги славні живуть», прослухали огляди документів, які представлені на книжкових виставках і тематичних поличках «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні», «Нам 41-й не забути, нам 45-й славити в віках», «9 травня – День Перемоги».
      Крім цього, напередодні Дня Перемоги на користувачів бібліотеки чекають літературно-музичне свято « Встеляйте квітами дороги. Сьогодні свято Перемоги», творча майстерня «Листівка до Дня Перемоги», галерея мистецтв «Урятовані шедеври», огляди «Велика Вітчизняна війна в художніх творах» і «Мистецтво та війна».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов