Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


30.04.2014

Алкоголь – дорога в безодню

Твоє здоров'я у твоїх руках,
Тож бережи його щоднини!
      Про шкоду алкоголю говорять багато. Проте неспокій учених, лікарів, педагогів, викликаний поширенням цієї згубної звички, зростає, оскільки значна кількість людей не вважають її шкідливою для здоров’я. Результати досліджень свідчать про те, що багато людей набули цю звичку у підлітковому віці. Тиск із боку товаришів і бажання бути схожими на дорослих спонукають молодих людей до паління та вживання спиртних напоїв.
      З метою формування у дітей правильного уявлення про здоровий спосіб життя, дбайливого ставлення до свого здоров’я та профілактики алкоголізму 25 квітня 2014 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського спільно з Сумським обласним науково-методичним центром було проведено бесіду-застереження «Алкоголь – дорога в безодню». На зустріч із підлітками – учнями 10-х класів ЗОШ № 4 була запрошена психолог Сумського обласного наркологічного диспансеру Рева Тетяна Вікторівна, яка розповіла учням про сучасний наркологічний стан в області, вплив алкоголю на здоров’я молодої людини та шляхи подолання шкідливих звичок.
      Учасники заходу переглянули відеофільм «Технологія примушення до алкоголю», який наглядно демонстрував згубні наслідки споживання спиртних напої, особливо у молодому віці.
      Яскравим доповненням до заходу стала книжкова виставка «Алкоголь, наркотики, тютюн – наші вороги № 1», огляд якої зробили фахівці бібліотеки.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов