Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


23.04.2014

Зігріємо землю красою й любов’ю

Природа нам – як рідний дім.
Вона усім – як мати,
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба дбати.      22 квітня у всьому світі відзначається День Землі. До цього свята фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського підготували серію цікавих заходів під гаслом «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!».
      Так, користувачі відділу обслуговування учнів 5-9 класів узяли участь в ігровому реаліті-шоу «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!». Діти змагались у різноманітних пізнавальних конкурсах, власноруч створили Прапор Землі, переглянули літературу, представлену на книжковій виставці «Нам із Землею разом жити». Справжньою родзинкою заходу стало спільне висаджування квітів на ділянці біля бібліотеки.
      Користувачі молодшого шкільного віку взяли активну участь у бесіді за малюнками «Дерево, трава і квітка не завжди зуміють себе захистити», конкурсі вірші в «Підемо в гості ми до матінки природи», переглянули слайд-презентацію «Земля просить порятунку», прослухали огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Будь природі другом».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов