Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


18.04.2014

Зустрічаємо великодні свята

Чому на землі так святково сьогодні?
Бо з неба зійшло Воскресіння Господнє
І Ангельські хори співають з небес:
Сьогодні Великдень! Син Божий Воскрес!      До світлого Свята Великодня в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського проведено феєрію заходів, які знайомлять юних користувачів з історію цього свята, звичаями і святкуванням Великодня на Сумщині, в різних куточках України та країнах світу.
      Народознавча подорож «Писанка мальована з любов’ю подарована» познайомила дітей ДНЗ №1 «Ромашка», НВК «Казка» і «Веснянка» з символом весняного відродження природи – писанкою.
      Під час проведення літературно-народознавчого калейдоскопу «З ласки Божої Великдень всіх вітає – і дорослих і діток» вихованці ДНЗ № 4 «Зірочка» та учні 2-Б класу ЗОШ № 13 дізналися багато нового і цікавого про традиції і звичаї великодніх свят.
      Для маленьких пацієнтів Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів працівники бібліотеки підготували та провели мистецький календар «У світі Великодня» та показали лялькову виставу «Великодня писанка».
      «Помандрували» до країни Великодня й учні НВК № 42 та вихованці відділення соціально-побутової адаптації «Спільнота», прослухавши інформаційний калейдоскоп «Світле свято Великодня». Сторінка – інформинка «Сюрпризи до Великодня» та урок народознавства «Світле воскресіння принесло світові спасіння» познайомили учнів НВК № 42 та ЗОШ №12 з пасхальними цікавинками.
      Чергове засідання клубу сімейного читання «Тато,мама, я – читаюча сім’я», відкриє для батьків та дітей великодню скарбничку «Нехай небо радіє й веселиться земля, зустрічаємо ми великодні свята».
      Доповнюють заходи організовані у відділах обслуговування користувачів книжкові виставки та тематичні полики «Христос Воскрес! Воістину Воскрес!» , «Великдень», «І славлять щовесни Великдень!», «Хвала лунає до небес! Ісус Христос для нас воскрес!», «Великдень – свято всіх свят», біля яких проводяться бесіди та огляди документів.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов