Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


14.04.2014

Творча зустріч "Творити – і бути щасливим!"

      Під такою назвою 11 квітня 2014 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського відбулася презентація персональної виставки творчих робіт і зустріч з автором картин, представлених на виставці, – дебютантом галереї відділу, учнем 9-Б класу Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей Іваном Огієнком.
      В атмосфері духовності та краси велася неспішна бесіда з Іваном – високим, струнким, усміхненим і щирим хлопцем. Автор виставки розповів про свої роботи, захоплення, творчі плани та задуми, відповів на численні запитання. Присутні на творчій зустрічі дізналися, що для юного художника творчість – це постійна праця, що на полотні відображені перш за все його емоції, почуття, спогади, фантазії.
      Учасники зустрічі мали змогу ближче познайомитися з картинами та відзначили їх красу, привабливість, гармонійність, світлий настрій та життєрадісні фарби. Роботи, виконані в техніці живопису маслом, здивували та зачарували своїми відкритими, яскравими барвами, подарували всім присутнім гарний настрій і заряд позитивних емоцій.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов