Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.04.2014

І в казці музика живе

      3 квітня 2014 року мистецька вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського запросила на гостини користувачів бібліотеки, учнів 2-Б класу НВК № 42, які стали учасниками концертно-конкурсної програми за участю учнів Сумської дитячої музичної школи № 1 «І в казці музика живе».
      Подорож до магічного світу музики і літератури була проілюстрована п’єсами: «Муха-цокотуха» композитора Шульгіна у виконанні Насті Дубовик та Катерини Сотникової; «Том Сойєр» композитора Стемпневського у виконанні Павла Ващенка; «Викрадення Кая» композитора Колодуб у виконанні Марії Глуходід; «Вальс квітів із балету «Цибуліно» композитора Хачатуряна у виконанні Марії Глуходід та Софії Фісенко.
      Також для вдячних слухачів пролунали твори композиторів, які створюють музику для дітей – Любарського, Волкова, Парцхаладзе, Шинкаренко, Якушенка та інших.
      Провідний бібліотекар відділу Гілюн Світлана Іванівна, у свою чергу, познайомила присутніх із цікавими фактами життя і творчості композиторів; історіями про музичні твори, їх форми та назви; підготувала вірші-ілюстрації до творів, що виконувалися, провела літературні конкурси та вікторини, які із задоволенням були розв’язані уважними глядачами.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов