Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


03.04.2014

Свято дитячої книги

      2 квітня – Міжнародний день дитячої книги – свято, що відзначається в день народження відомого казкаря Г.Андерсена. Цим підкреслюється надзвичайно важлива роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.
      Величезний світ, принадний і різноманітний, лине до нас зі сторінок улюблених книг.
      До Міжнародного дня дитячої книги в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського організовані книжкові виставки і тематичні полички «Сучасна дитяча проза», «Лабіринтами дитячих творів», «Чарівний світ казки», «Книги трьох поколінь», «Книжкові перлини – кожній дитині», «Незвичайні видання для маленьких чомусиків» та ін., на яких розміщені книги для юних користувачів усіх вікових категорій та їх батьків.
      Цікавою для користувачів молодшого віку стала виставка «Незвичайні видання для маленьких чомусиків», адже вона пропонує незвичайні книги: книги-іграшки, книги-сходинки, звукові книги, які можна читати, граючись та слухаючи музику чи голоси героїв твору.
      Виставка «Сучасна дитяча проза» знайомить юних відвідувачів з літературними творами сучасних авторів: Марини Павленко, Євгена Білоусова, Олеся Ільченка, Марини та Сергія Дяченків та наших земляків Олексія Столбіна і Анни Коршунової.
      На виставці «Знайомих книг улюблені герої», що організована в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів, представлені книги, герої яких уже дуже добре знайомі цій категорії читачів, та нові літературні твори сучасних авторів.
      Проводячи біля яскравих виставок огляди представленої літератури, бібліотечні працівники намагаються прищепити своїм користувачам любов до літературного слова, до спілкування з найкращим другом – Книгою – розумною, мудрою і корисною, яка була і є не лише джерелом знань, а й справжнім вихователем, бо «сіє розумне, добре і вічне».
      Крім цього, до Міжнародного дня книги працівники обласної дитячої бібліотеки підготували і провели ряд цікавих пізнавально-розважальних заходів.
      Так, 2 квітня 2014 року вихованці дошкільного навчального закладу № 4 узяли участь у літературних пазлах «Тисяча мудрих сторінок». Маленькі читачі складали пазл зі словом «книга». Щоб вийшло це слово, потрібно було пройти декілька етапів. Діти з задоволенням брали участь у конкурсі загадок «Портрети казкових героїв», грі «Розплутай клубочок», літературній вікторині «АБВГДейка». Також до уваги маленьких читайликів була представлена інформаційна хвилинка «Новинки-цікавинки». Доповнив захід огляд літератури, представленої на тематичній поличці «Книжкові перлини – кожній дитині».
      Цього ж дня у відділі обслуговування учнів 5-9 класів для користувачів бібліотеки, які навчаються в 5-Б класі ЗОШ № 12, була проведена літературна регата «Якщо в книги свято – то святкують всі навкруг». Бібліотекарі познайомили дітей з історією заснування Міжнародного дня книги та провели для них літературні конкурси і вікторини, які перш за все пов’язані з книгою, тим чи іншим літературним героєм. А щоб показати дітям, що на всі питання, які їх цікавлять, відповіді є саме в книгах, бібліотекарі провели огляд літератури «А у нас – все для вас».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов