Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


24.03.2014

Творча зустріч

      21 березня 2014 року у відділі естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М.Островського в рамках Дня шанувальників творчості Великого Кобзаря «Величний дар Шевченкового слова» та Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулася презентація виставки творчих робіт гуртка з образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» (керівник Пушкар Світлана Іванівна), присвячених творчості Т.Г. Шевченка, що супроводжувалася творчою зустріччю з її авторами – учнями НВК №42.
      Присутні на творчій зустрічі опинилися в чарівному та затишному світі живопису, фарб, поезії Тараса Шевченка. Учениця 4-А класу НВК №42 Наталуха Ірина підготувала інформаційний прес-реліз, присвячений життю та творчості Великого Кобзаря.
      Юні митці Кочнєва Валерія та Романенко Максим розповіли про свої роботи (гуртківці ілюстрували поезії «Тече вода з-під явора…», «Зоре моя вечірняя», «Неначе писанка село», «У нашім раю на землі», «Встала Весна»), а також про захоплення, творчі плани та задуми, відповіли на численні запитання.
      Учасники зустрічі мали змогу ближче познайомитися з малюнками та відзначити їх красу, привабливість, гармонійність, світлий настрій і життєрадісні фарби.
      Фахівці відділу естетичного виховання бібліотеки познайомили присутніх з книгами і періодичними виданнями, альбомами та іншими документами, присвяченими життю і творчій діяльності поета й художника, розширили знання дітей про творчу спадщину та життєвий шлях Т. Шевченка.
      Приємним доповненням творчої зустрічі стало прослуховування пісень на слова Тараса Шевченка у виконанні сучасних українських музикантів – гуртів «Луганські козаки», «Фата Моргана» та сестер Тельнюк.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов