Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.03.2014

З книгою по життю

      12 березня 2014 року фахівці Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського в рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги, який щорічно проходить у березневі дні, провели для учнів Сумської спеціальної ЗОШ літературно-мистецьку годину «З книгою по життю», мета якої – розширення знань дітей про історичну пам’ятку людства – книгу та історію її виникнення, формування щоденної потреби в читанні книги.
      Людина, яка любить і вміє читати, – щаслива людина. Навколо неї завжди багато розумних, добрих і вірних друзів. Ці друзі – книги… У світі існує безліч різних книг. Різні книги по-різному допомагають людям: одні навчають, другі – розважають, треті – допомагають. В одних книгах можна прочитати про минуле, а в інших – про космічні мандрівки. Скільки в людей потреб, стільки і різних книг.
      Саме це і намагалися донести учасникам заходу працівники бібліотеки під час проведення літературних вікторин та ігор на теми «Цей чарівний світ казок», «Впізнай героя літературного твору», «Книга – твій друг», «Відгадайте книжчине ім’я» тощо.
      Також присутні на заході діти переглянули лялькову виставу «Про добро і зло», підготовлену працівниками бібліотеки, яка нагадала їм, що добро завжди перемагає зло.
      Літературно-мистецька година була проведена безпосередньо за місцем навчання дітей.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов