Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


04.03.2014

«Слава Шевченка – слава України»

Живи, поете, в бронзі і в граніті,
Живи, поете, в пам’яті людській,
Живи в піснях, живи у «Заповіті»,
У слові праведнім, у славі віковій!

Л. Дмитренко

     03 березня 2014 року в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського в рамках Року Тараса Шевченка в Україні відбулося літературно-музичне свято «Слава Шевченка – слава України», учасниками якого стали користувачі бібліотеки – учні 6-х класів ЗОШ № 4. Метою заходу, присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, було вшанування пам’яті великого поета, митця, художника і політичного діяча.
      Яскравим доповненням свята стали організовані слайд-презентація «Пам’ятає Шевченка Сумщина», пісні «Реве та стогне Дніпр широкий», «Повторім слова Тараса» та книжкові виставки: «Вічний як народ»; «"Кобзар" – Новий Завіт української нації»; «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе». Представлені на них книги і періодичні видання, альбоми та інші документи, присвячені життю та творчій діяльності поета, драматурга, художника, розширили знання дітей про творчу спадщину і життєвий шлях Великого Кобзаря.
      Вихованці народного театру юних «Шпаківня» (керівник – Загоняйко Світлана Олександрівна) Підопригора Катерина, Плут В’ячеслав та Замицька Маргарита представили до уваги учасників Свята літературно-музичні композиції на вірші Т. Г. Шевченка «Якби мені, мамо…», «Не хочу я женитися» та уривок з поеми «Титарівна».
      Завершив свято чудовий вірш Марини Білецької «Наодинці з Кобзарем» у виконанні бібліотекаря відділу обслуговування учнів 5-9 класів Осадчої Тетяни Михайлівни.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов