Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


22.01.2014

Козацькому роду нема переводу

      Українське козацтво – високодуховне національне явище, незвичайне, одне з найцікавіших в історії України. Українські козацькі традиції, духовні цінності протягом століть були вищим виявом національного духу, культури, звичаїв. Козацьке виховання спрямоване на пробудження у користувачів патріотизму, любові до рідної землі, вивчення історії, культури свого народу, шляхетності, формування особистості.
      20 січня 2013 року у відділі обслуговування користувачів молодшого віку з учнями 4-Б класу ЗОШ № 12 відбувся козацький КВК «Козацькому роду нема переводу».
      Перед початком КВК бібліотекар познайомила дітей з часами козаччини, звичаями, побутом, військовими традиціями козаків, видатними гетьманами. Учасники заходу переглянули слайд-презентацію «Козацькими стежками», а потім розділилися на дві команди, кожна з яких обрала капітана та придумали назву своїй команді та привітання суперникам.
      Конкурс складався з 5 етапів, кожний з яких стосувався історії українського козацтва, Запорозької Січі, державного устрою, козацької символіки, життя і побуту козаків, їх військового мистецтва, системи фізичного виховання, культури і традицій.
      Команди змагалися в конкурсах на логічне мислення, козацьку кмітливість, знання літератури про козацтво. Закінчився КВК «Домашнім завданням», в якому команди по черзі називали прислів’я про козаків, а команда суперника пояснювала їх значення.
      По закінченню журі підвело підсумки КВК, в якому перемогла дружба, а бібліотечні працівники нагородили всіх його учасників солодкими подарунками.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов