Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


21.01.2014

І кожне слово його про Україну

      2014 рік оголошений Президентом України Роком Тараса Шевченка в Україні.
      Все життя поета було сповнене любові до України та свого народу. В творчому доробку Великого Кобзаря твори пронизані болем за долю рідної землі. Поетичною годиною «І кожне слово його про Україну», що була проведена у відділі обслуговування користувачів молодшого віку з учнями ЗОШ № 12 і № 9, розпочато цикл заходів в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського, присвячених 200-річчю від дня народження славного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.
      Діти познайомились з ліричними творами Тараса Григоровича написаними в різні роки: в кріпацтві, на засланні в степах Казахстану, в Петербурзі. В кожному слові нашого незабутнього Кобзаря – весь зміст його нелегкого, але яскравого життя. Любити свою Україну, свій народ, всім своїм життям приносити користь людям – такий приклад залишив Тарас Шевченко всім наступним поколінням українців.
      А з учнями 8-А класу обласної гімназії-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей, в рамках цільової міні-програми «Акорди творчого єднання», був проведений бібліотечний салон «Тарас Шевченко крізь віки». Фахівці бібліотеки познайомили учнів з життєвим шляхом на творчістю Тараса Григоровича, його художньою спадщиною, розповіли про перебування Шевченка на Сумщині.
      Доповнювали заходи слайд-презентації та огляди документів біля виставок «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе», «Віч-на віч із Шевченком», «Читаємо Тараса, учімося у нього».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов