Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


10.01.2014

Святкує область ювілей

Красо моя ти, Сумщино, Сумщино,
Куди не кинь – веселковий розмай.
В короні України ти – перлина,
Пишайсь людьми своїми, процвітай.

Дмитро Білоус
      Мальовнича і чарівна Сумщина… Здавна овіяна легендами та славою. Багата історія краю-воїна, краю-трудівника сягає в глиб віків. І нинішньому поколінню є чим гордитися.
      10 січня 2014 року Сумщина святкує свій 75-річний ювілей від дня утворення. Цій визначній даті в житті області присвячений цілий цикл заходів, які проводилися в Сумській обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського протягом 2013 року і будуть проведені у 2014 році.
      Саме в день заснування області в читальному залі відділу обслуговування учнів 5-9 класів проведена бесіда-круїз «Сумщина: факти, імена, пам’ятки», учасниками якої стали учні 6-В класу ЗОШ № 6.
      Діти дізналися про історію і сьогодення рідного краю, видатних людей, які його прославляють, із задоволенням відповідали на питання вікторини «Край давній, легендарний» та переглянули літературу, представлену на книжковій виставці «Святкує область ювілей».
      Для користувачів молодшого віку – вихованців ДНЗ №1 «Ромашка» була проведена краєзнавча стежина «Святині землі Сумської».
      А відвідувачі відділу естетичного виховання стали учасниками краєзнавчої віртуальної екскурсії «Сім чудес Сумщини», переглянули фільм «Привіт із Сум» та познайомились з документами, представленими на виставці «Архітектурні перлини рідної Сумщини».
      Всі заходи супроводжувалися слайд-презентаціями.
      Сьогодні наша область, як і вся Україна, на переломному етапі розвитку. Триває процес творення, пошуку шляхів подальшого руху. Жителі Сумщини сповнені бажання працювати на благо Вітчизни і власним трудом стверджують: бути нашій області квітучим краєм.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов