Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


19.12.2013

На Святого Миколая в небі іскорка палає

      19 грудня ми вшановуємо Святого Миколая. Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день, бо Микола Чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу, здійснює найзаповітніші дитячі мрії, приносить у кожну родину щиру втіху і любов.
      Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й було на літературно-народознавчому святі «На Святого Миколая в небі іскорка палає», яке було проведене у відділі обслуговування користувачів молодшого віку Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського. Гостями та учасниками свята були учні 3-А класу ССШ№ 2. Діти підготували костюмовану зустріч Миколая, створили на його честь поетичний ланцюжок «Український Дід Мороз», дівчатка – зірочки співали пісень, а янголята запросили на свято хлопчика у ролі Миколая, який привітав дітей зі святом і подарував їм солодощі за їхню слухняність та працьовитість. Діти з задоволенням брали участь в святковій розважально-ігровій програмі: відгадували зимові загадки, відповідали на запитання вікторини про зимові свята, згадували казки про зиму. На завершення свята Миколай нагородив переможців конкурсної програми солодкими подарунками.
      А напередодні свята, 17 грудня 2013 року, в рамках цільової міні-програми «Спілкуємося серцем» працівники бібліотеки провели для дітлахів Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів літературно-мистецький календар «Зимові свята в Україні». Бібліотечні працівники розповіли дітям про зимові свята та традиції їх святкування в нашій країні, познайомили з легендою про Святого Миколая. Потім малеча із задоволенням відгадувала загадки про зиму, брала участь у літературному конкурсі «Кошик із речами казкових героїв», відповідала на запитання вікторини «Зимова круговерть», слухала вірші про Святого Миколая та переглянули лялькову виставу «Гість з неба», підготовлену працівниками бібліотеки, а наостанок загадала свої побажання Миколі Чудотворцю, який здатний здійснювати мрії.
      До Дня Святого Миколая у відділі естетичного виховання з учнями групи продовженого дня ССШ № 9 була проведена творча майстерня «Листівка Святому Миколаю». Діти власноруч виготовили листівки Святому Миколаю, де висловили свої потаємні мрії, та дізналися від працівників бібліотеки багато нового і цікавого про це чудове свято.
      Крім цього, протягом тижня до Дня Святого Миколая в бібліотеці проведена феєрія цікавих заходів: народознавчий калейдоскоп «У Миколая в ранній час подарунки є для нас», урок народознавства «Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай», лялька вистава «Гість з неба», огляди літератури біля книжкових виставок:«Зустрічайте Миколая! Він вас всіх чудово знає», «Святий Миколай, до нас завітай», «В український рідний край поспішає Миколай», «День святого Миколая».

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов