Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.12.2013

«Водять ноти хороводи»

      У житті дитини що не день – то подія, що не мить – то відкриття, а музика – справжній привід для радості! 12 грудня 2013 року музична вітальня відділу естетичного виховання Сумської обласної дитячої бібліотеки ім. М. Островського, в рамках Року дитячої творчості приймала вихованців Сумської дитячої музичної школи № 4 з концертом «Водять ноти хороводи».
      Дивовижний, яскравий світ творів для дитячого музикування запросив до хороводу учнів 2-Б класу НВК № 42 разом із Бургмюллером, Грігом, Дворжаком, Ейгесем, Керном, Лукомським, Майкапаром, Чайковським, Шостаковичем.
      Бібліотечні фахівці, за доброю традицією, познайомили присутніх з цікавими фактами життя та творчості композиторів; історіями про твори дитячої музики; підготували вірші-ілюстрації, музичні та літературні загадки до творів, що виконувалися.
      Музична зустріч стала джерелом натхнення для присутніх – з останньою нотою пролунали не лише вдячні аплодисменти, а й прохання глядачів продемонструвати власну виконавську майстерність. Кожен бажаючий отримав таку можливість і концерт завершився на високій ноті!

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов