Шапка
40000, м. Суми, вул. Петропавлівська, 51 тел./факс 8(0542) 22-00-82 E-mail:sodb@ukr.net
Menu2
Menu1
Menu1
Menu1
Menu4
Menu5
Menu3
Menu16
Menu3
Menu5
Menu14
Menu3
Menu8

Новини


13.12.2013

Є права – значить є надія

Нема «Знання ваших прав –
ваша сила»

В. Стус      В рамках Всеукраїнського тижня права та з метою популяризації правових знань серед дітей, профілактики правопорушень в обласній дитячій бібліотеці ім. М. Островського з 9 по 13 грудня 2013 року був проведений Тиждень права, протягом якого для юних користувачів підготовлено і проведено цикл різнопланових заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури дітей.
      Так, з учнями 10-го класу ЗОШ №13 працівники відділу обслуговування учнів 5-9 класів провели правовий марафон «У країні Феміди», який допоміг поглибити знання учнів у правовій сфері, стимулювати інтерес до здобуття правових знань і сприяти поширенню серед молодих людей правознавчої культури та розвитку їхньої свідомості.
      Для учнів 5 класу ЗОШ № 4 та учнів спеціальної ЗОШ в бібліотеці був проведений актуальний діалог «Ти і закон», під час якого діти зустрілись з виконуючим обов’язки начальника сектору КМСД УМВС України в Сумській області Тарасенком Сергієм Івановичем. Метою заходу було формування у дітей поваги до держави і права, розуміння необхідності дотримання вимог законів, виховання нетерпимого ставлення до правопорушень і злочинності та подолання у свідомості дітей хибних уявлень, що сформувалися під впливом негативних явищ життя. Спілкуючись з працівником правоохоронних органів, діти отримали змістовні відповіді на свої запитання.
      Користувачі відділу обслуговування молодшого віку, учні 2-х класів ЗОШ №4, 3-А класу ЗОШ №13, ДНЗ № 4 «3ірочка» стали учасниками правознавчої години «Право в нашому житті», а вихованці дошкільного навчального закладу «Ромашка» - правознавчого калейдоскопу за абеткою «Свої права ти добре знай, їх цінуй і поважай» .
      Гарним доповненням до заходів стали розгорнуті у відділах обслуговування користувачів книжкові виставки «Ти і закон», «Знання і повага прав людини – шлях до взаєморозуміння», на яких були представленні документи, що знайомлять юних користувачів з основними законами держави, правами дітей та формують правову свідомість і постійно діючий стенд «Права дитини», біля яких протягом Тижня проводилися огляди.

Краєзнавчий блог: Рідний край вивчай та знай

АКТУАЛЬНІ
РУБРИКИ

Сторіччя Української революції
1917-1921 рр.


Скарб Ярослава Мудрого

Сумщина олімпійська

Україна та українці

Краєзнавчий атлас Сумщини

Благодійні акції
Анализ веб сайтов